Bezplatná inzerce lyžařského, snowboardového a zimního vybavení

Vítejte v inzertním serveru se zimním vybavením.

 

Vkládat můžete neomezené množství soukromých i firemních inzerátů zdarma.

 

 

ÚVOD

 

Jak inzerovat 

 

Hledáte něco?

 

Jak vybrat lyže

 

Jak vybrat běžky

 

Prodejna lyží

 

Katalog lyží

 

Konfigurátor lyží


Lyžařská střediska

 

Počasí na horách

 

 

 

 

Batohy, tašky, obaly, vaky Středočeský kraj

nahled
Použitý obal Rossignol na snb vel 160 cm, vhodný na snowboard cca 140-160 cm. Pojme i přimontované vázání a položené boty, případně i další výbavu. Obal jeví známky používání, ale ještě bude sloužit. Možnost zaslání...

...více informací »

Cena290 Kč
Datum25. 07. 2023
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
TypSnowboard
DruhObaly a batohy
nahled
Prostorný použitý obal na snowboard Husky 165cm skvěle poslouží pro bezpečné přenášení vašeho snowboardu v délce asi 150-165 cm, vázání, bot, ale i helmy a dalšího vybavení. Obsahuje samostatnou zipovou kapsu na nářadí a...

...více informací »

Cena690 Kč
Datum25. 07. 2023
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
TypSnowboard
DruhObaly a batohy
nahled
Použitý prostorný obal na snowboard Gravity 140 skvěle poslouží pro bezpečné přenášení vašeho snowboardu v délce asi 120-140 cm, vázání, bot, ale i helmy a dalšího vybavení. Obsahuje samostatnou zipovou kapsu na nářadí a jiné...

...více informací »

Cena390 Kč
Datum25. 07. 2023
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
TypSnowboard
DruhObaly a batohy
nahled
Použitý prostorný obal na snowboard Gravity s délkou 175 cm, vhodný na snowboardy cca 155-175 cm skvěle poslouží pro bezpečné přenášení vašeho snowboardu, vázání, bot, ale i helmy a dalšího vybavení. Obsahuje samostatnou...

...více informací »

Cena390 Kč
Datum25. 07. 2023
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
TypSnowboard
DruhObaly a batohy
nahled
Nové zboží, nepoužité a se zárukou z naší prodejny. Odolný a pevný vak na lyže s popruhy na každé straně a polstrovaným madlem na přenášení. Je vhodný pro jeden pár lyží libovolné délky i s hůlkami. Rozměry: 185 x 35 cm....

...více informací »

Cena599 Kč
Datum25. 07. 2023
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
TypSjezdové lyže
DruhObaly, tašky
nahled
Nové zboží, nepoužité a se zárukou. Pohodlná a lehká taška na lyžařskou obuv. Má nastavitelný popruh a polstrované madlo. Snadné použití úložného prostoru díky velkému vstupu na zip. Obsahuje boční kapsu se zapínáním na...

...více informací »

Cena499 Kč
Datum25. 07. 2023
RegionStředočeský
MěstoMladá Boleslav
TypSjezdové lyže
DruhObaly, tašky

Do čeho zabalit věci na hory

Každé lyže nebo snowboard, příslušenství a lyžařské potřeby je potřeba často přemísťovat. Cestujete-li na hory, máte v tomto jistě své zkušenosti. Není vždy jednoduché do vozidla vložit všechno tak, aby toto vybavení zabíralo co nejméně místa a zároveň aby nedošlo k jeho poškození.


Abyste si práci při transportu lyží a snowboardů co nejvíce usnadnili a zároveň dopřáli vaší zimní výbavě ty nejlepší podmínky, co se týká její ochrany, rozhodně doporučujeme pořídit lyžařské a snowboardové tašky.

 

Může se jednat o tašky na lyžáky nebo snowboardové boty, obaly na přilby, ale i vaky pro lyže nebo snowboard.


Tyto obaly musí být vyrobeny z kvalitního a pevného materiálu. Nejčastěji se jedná o kombinaci polyesteru a PVC. Především vnější vrstva by měla obsahovat nepromokavé prvky, které zajistí nepřístupnost vody do vaku nebo naopak z vaku.
Lyžařské tašky můžete volit buď v podobě příručních zavazadel, některé z nich obsahují i popruh přes rameno.
Jiné jsou zase vybaveny kolečky, to především větší lyžařské tašky, které jsou určeny pro transport objemnějších lyžařských potřeb a doplňků, případně pro umístění více lyžařského příslušenství.
Z tohoto je tedy zřejmé, že i objem lyžařských tašek hraje při výběru obrovskou roli, stejně tak i jejich hmotnost. Praktičtější jsou rozhodně méně hmotné tašky a vaky, ty však z pravidla pojmou menší množství věcí.

Pořizovací cena se pohybuje v řádech stovek až tisíců korun, hodně zde záleží na konkrétní značce.

 

Batohy

 

Lyžařské a snowboardové batohy se v počátcích zdají být jako vcelku zbytečná věc, neboť lze bez problémů využít i batoh univerzální. Není to ale pravda – tyto batohy skýtají mnohem více nenápadných výhod, které zkušení lyžaři jistě ocení.
Pojďme se na ně tedy podívat:

 

Bezpečností výbava
Výrobci lyžařských batohů se samozřejmě snaží co nejvíce lyžaři přizpůsobit, proto batohy vybavují přihrádkami, které by měly být snadno při ruce. Do těch potom lze kromě nezbytné lékárničky uložit například lavinovou sondu nebo sněhovou lopatku.

Je výhodné vybrat takový batoh, který bude mít na ramenním popruhu praktické kapsičky pro uložení důležitých věcí – třeba pro mobilní telefon.

O něco méně, než klasický lyžařský, se v obchodech vyskytuje batoh s integrovaným chráničem páteře. Samozřejmě je o něco dražší, na druhou stranu budete mít dva v jednom a cenově se to nakonec vyplatí. Nevýhoda je ovšem v tom, že páteřák nelze nosit bez batohu a naopak. Takovou vychytávku najdete třeba u výrobku Edge 30L od firmy Deuter, který mimo jiné nabízí upevnění snowboardu a sněžnic.

 

Upevnění lyží
Nejlepší variantou batohu je jistě ta, do které budete moci v případě potřeby lyže či snowboard upevnit a dál jít po svých. Často se využívá masivního poutka na dolní části, do kterého lze lyže vsunout a zachytit patkou. Na trhu můžeme nalézt i takové batohy, které nabízejí rovnou několik možností tohoto upevnění.

 

Komfort
Nezbytné je vybrat batoh takový, který vám nebude překážet a dokonale přilne k tělu. Pokud budete nosit univerzální batoh, můžete mít trochu problém s chráničem páteře – to by se vám ale správně s lyžařským stát nemělo. Plusem je také polstrovaný bederní pás anebo třeba vodní rezervoáry, takže vás na svahu ani žízeň trápit nemusí.

 

Batoh by měl být každopádně voděodolný – nikdy totiž předem na sto procent nevíte, jaké počasí bude na sjezdovce a co všechno se může stát.

 

Pokud patříte mezi závodníky, určitě už víte, že je pro vás vymezena speciální kategorie batohů. Vyznačují se zejména nižší hmotností a odvětrávanými zády.


 

Nabízíte nebo sháníte tašku nebo obal na zimní výbavu?
Zde můžete zdarma vložit inzerát >>

         

 

 Publikační pravidla, soubory cookies a ochrana osobních údajů, provozovatel  |  Kontakt  |  Jak inzerovat  |  Prodám / koupím / vložit inzerát

 

Bazar lyží umožní inzerci zdarma pro soukromé i firemní inzerenty a prodej použitého i nového vybavení na zimu.
Prodat zde můžete nové i staré lyže, snowboardy, brusle a veškerou výbavu nebo techniku pro zimní období.

 

www.LYŽEBAZAR.cz


 

VyberLyže.cz

Všechna práva vyhrazena. © 2024 lyzebazar.cz
Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN